
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR AOC AG275QX/EU 27 inch, Panel Type: IPS, Backlight: WLED ,Resolution: 2560×1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:170Hz, Responsetime GtG: 1ms, Contrast (static): 1000:1, Contrast(dynamic): 80M:1,Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Colours: 1.07B,Adjustability:Tilt: -5/23, Height Adjust: 150mm, Pivot: Yes, Swivel:-20/20,Connectivity: HDMI 2x 2.0, 4x USB 3.2, DisplayPort 2x 1.4, VESA:100 x100
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Product colour | Black, Red |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Pixel density | 109 ppi |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Motion blur reduction | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Package weight | 11.2 kg |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Low input lag | Yes |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Horizontal scan range | 30 – 255 kHz |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Package width | 715 mm |
| Power consumption (typical) | 36 W |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 527 mm |
| Width (with stand) | 613.4 mm |
| Width (without stand) | 613.4 mm |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 170 Hz |
| Colour gamut | 94% |
| sRGB coverage (typical) | 98% |
| Depth (with stand) | 231.8 mm |
| Height (with stand) | 561.1 mm |
| Weight (with stand) | 6.45 kg |
| Depth (without stand) | 50.3 mm |
| Height (without stand) | 365.7 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.