
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 170/160 grade |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Culoare | Negru |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Dimensiuni | 613.5 x 562.4 x 289.45 mm |
| Greutate | 8.4 Kg |
| Montare perete | 75 x 75 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu DisplayPort Cablu HDMI |
| Tehnologii | HDR 400 |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -32/32 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 110 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 2 |
| USB | 5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 5 W |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Tip panel | TN |
| Panel type | TN |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| HDR | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| 3D | No |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| TV tuner integrated | No |
| Compliance certificates | WEEE |
| Timp de răspuns monitor | – Sub 1 ms |
| Package weight | 11.3 kg |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| DVI | Da |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 0.5 ms |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Package height | 523 mm |
| Height adjustment | 11 cm |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Audio cable length | 1.8 m |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Certification | ISO |
| Light effects | Yes |
| Weight (without stand) | 5.8 kg |
| Weight (with stand) | 8.4 kg |
| Horizontal scan range | 30 – 230 kHz |
| Width (with stand) | 613.5 mm |
| Width (without stand) | 613.5 mm |
| sRGB coverage (typical) | 1264% |
| NTSC coverage (typical) | 895% |
| Adobe RGB coverage | 937% |
| Tilt angle range | -5.5 – 21.5° |
| Power consumption (typical) | 52 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337812 |
| Depth (with stand) | 289.4 mm |
| Height (with stand) | 562.4 mm |
| Depth (without stand) | 64.8 mm |
| Height (without stand) | 364.3 mm |
| Package width | 675 mm |
| Package depth | 223 mm |
| DVI cable length | 1.8 m |
| Cables included | DVI, DisplayPort, HDMI, VGA |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.