
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Densitate pixeli | 109 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Standarde | sRGB: 133% Coverage Adobe RGB: 98% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 55 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 614 x 452-562 x 267 mm Fara suport: 614 x 364 x 91 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.6 kg |
| Montare perete | 75 x 75 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Iluminare | RGB |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -3.5/+21.5 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 110 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 2x USB 3.2 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| Audio output | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | WEEE |
| Certification | True |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Package width | 690 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Height adjustment | 11 cm |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| Package depth | 248 mm |
| Package weight | 12 kg |
| Swivel angle range | -33 – 33° |
| Light effects | Yes |
| Adobe RGB coverage | 98% |
| Panel type | Nano IPS |
| sRGB coverage (typical) | 133% |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Horizontal scan range | 30 – 230 kHz |
| Width (with stand) | 613.5 mm |
| Width (without stand) | 613.5 mm |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Height (with stand) | 562.4 mm |
| Height (without stand) | 364.3 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 70 kWh |
| NTSC coverage (typical) | 94% |
| Package height | 625 mm |
| Depth (with stand) | 267.4 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 444108 |
| Weight (with stand) | 7.55 kg |
| Depth (without stand) | 61.3 mm |
| Sun hood included | Yes |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.