
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
1.075,62 lei (1.301,50 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Standarde | sRGB: 100% Coverage Adobe RGB: 74% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 614 x 445 x 201 mm Fara suport: 614 x 370 x 51 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.2 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port Cablu Audio |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Jack | 1 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch, 27.x" |
|---|---|
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 4ms GTG |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| Display port | |
| Tech-3D | No |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz, 75 Hz |
| MNT-Color | Black |
| Recomandat pentru | |
| VGA | |
| Tip panel | IPS |
| Touchscreen | |
| Luminozitate monitor | |
| Rata de aspect | 16:09, 16:9 |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.