
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 4000:1 (normal) 20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 613 x 458 x 183 mm Fara suport: 613 x 364 x 36 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.7 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21.5 |
| Porturi | |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| External power adapter | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Power adapter included | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| FreeSync | Nu |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Number of OSD languages | 19 |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Package weight | 5.6 kg |
| Audio input | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 704842 |
| Weight (with stand) | 3.7 kg |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.