
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | NTSC: 86% Coverage sRGB: 121% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 26 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 539 x 417 x 197 mm Fara suport: 539 x 320 x 45 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.5 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free AdaptiveSync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Altele | AdaptiveSync |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Cables included | HDMI |
| RMS rated power | 2 W |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| FreeSync | Nu |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Package depth | 160 mm |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| Package width | 610 mm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Fast charging | No |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| sRGB coverage (typical) | 121% |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Package height | 414 mm |
| Pixel density | 123 ppi |
| Feet colour | Black |
| Width (with stand) | 539.1 mm |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Certification | GOST |
| Audio input | Yes |
| NTSC coverage (typical) | 86% |
| Width (without stand) | 539.1 mm |
| Package weight | 5.45 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 395494 |
| Depth (with stand) | 196.9 mm |
| Height (with stand) | 416.6 mm |
| Weight (with stand) | 3.45 kg |
| Depth (without stand) | 44.5 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.