
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Card reader integrated | No |
| Plug and Play | Yes |
| LED indicators | Yes |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Height adjustment | 13 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Supported video modes | 1080p |
| Package height | 420 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Response time | 4 ms |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Power consumption (typical) | 19 W |
| Package width | 620 mm |
| Package weight | 4.7 kg |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Pixel frequency | 170 MHz |
| Front bezel colour | Grey |
| Swivel angle range | -165 – 165° |
| Storage relative humidity (H-H) | 9 – 93% |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB, VGA |
| Height (with stand) | 502 mm |
| Weight (with stand) | 3.2 kg |
| Package depth | 203 mm |
| Compliance industry standards | RoHS |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.