
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.8″ AOC 24V2Q, FHD 1920*1080, 75 Hz, WLED, IPS, 16:9, 5 ms ,250cd/mp, 1000:1/ 20M:1, 178/178, borderless, headphone out, HDMI 1.4 x1,DisplayPort 1.2 x 1, cabluri HDMI/ DP incluse, consum 18watt, negru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Segment | |
| Gama monitor | Consumer |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Cable lock slot | No |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Power cable length | 1.5 m |
| 3D | No |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Montare VESA | Nu |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Supported video modes | 1080p |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Package weight | 4.8 kg |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| Colour depth | 6 bit |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| VESA mounting | No |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Weight (without stand) | 3.15 kg |
| Feet colour | Black |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Height (with stand) | 423 mm |
| Depth (without stand) | 62.6 mm |
| Package width | 617 mm |
| Width (with stand) | 537.4 mm |
| Width (without stand) | 537.4 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 396356 |
| Weight (with stand) | 3.15 kg |
| Height (without stand) | 320.5 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.