
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 17 W |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 539 x 368.9 x 202.5 mm Fara suport: 539 x 325.6 x 49.4 mm |
| Greutate | 4.6 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+35 |
| Picior pivotant | -175/+175 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Supported video modes | 1080p |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Height adjustment | 15 cm |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Colour depth | 6 bit |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Package depth | 159 mm |
| Audio cable length | 1.5 m |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Height (with stand) | 518.9 mm |
| Adobe RGB coverage | 78% |
| Feet colour | Black |
| sRGB coverage (typical) | 106% |
| Width (with stand) | 539.1 mm |
| Cables included | AC, Audio (3.5mm), DVI, DisplayPort, HDMI, VGA |
| Audio input | Yes |
| Weight (with stand) | 4.6 kg |
| Power consumption (typical) | 16.73 W |
| Power consumption (standby) | 0.32 W |
| Power consumption (off) | 0.23 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413378 |
| Depth (with stand) | 219.5 mm |
| Width (without stand) | 539.1 mm |
| Depth (without stand) | 49.4 mm |
| Height (without stand) | 325.6 mm |
| Package width | 752 mm |
| Package height | 408 mm |
| Package weight | 6.55 kg |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.