
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 21 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 539 x 375-505 x 228 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.3 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Bluelight Reducer FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -3.5/+21.5 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Product colour | Black, Red |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| RMS rated power | 2 W |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| 3D | No |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| TV tuner integrated | No |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Height adjustment | 13 cm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package width | 605 mm |
| Colour depth | 6 bit |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 144 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Package height | 492 mm |
| Package weight | 6.2 kg |
| Weight (without stand) | 2.95 kg |
| Package depth | 184 mm |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Audio input | Yes |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Height (with stand) | 504.6 mm |
| Weight (with stand) | 4.25 kg |
| Height (without stand) | 322.1 mm |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| Adobe RGB coverage | 95% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399176 |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.