
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | NTSC: 96% Coverage sRGB: 126% Coverage Adobe RGB: 94% Coverage DCI-P3: 93% Coverage |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Putere consumata | 22 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 539 x 421 x 227 mm Fara suport: 539 x 355 x 47 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.7 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium G-Sync Compatible |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | FHD |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Product colour | Black, Red |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Power adapter included | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| sRGB coverage (typical) | 126% |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| NTSC coverage (typical) | 96% |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Supported video modes | 1080p |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Package width | 605 mm |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Package height | 492 mm |
| Certification | ISO 9241-307 |
| Package depth | 184 mm |
| Exterior finish type | Matt |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Package weight | 5.6 kg |
| DCI-P3 coverage | 93% |
| Adobe RGB coverage | 94% |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Height (without stand) | 322.1 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Weight (with stand) | 3.7 kg |
| Height (with stand) | 421 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 651440 |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.