
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 23.6 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 93 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.27156 mm |
| Standarde | Adobe RGB: 89% Coverage sRGB: 120% Coverage |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Putere consumata | 27 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 536 x 421 x 227 mm Fara suport: 536 x 321 x 69 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.9 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Curbat | Da |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -1/+21.5 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Product colour | Black, Red |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| RMS rated power | 2 W |
| Audio output | Yes |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Package depth | 160 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Package width | 730 mm |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Power consumption (typical) | 27 W |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Fast charging | No |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Screen curvature | 150 cm |
| Certification | ISO 9241-307 |
| Weight (with stand) | 3.84 kg |
| Pixel Pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Audio input | Yes |
| Display diagonal (metric) | 59.944 cm |
| Width (with stand) | 536.1 mm |
| Width (without stand) | 536.1 mm |
| Depth (without stand) | 68.5 mm |
| Package height | 480 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393440 |
| Height (with stand) | 421.2 mm |
| Package weight | 6.11 kg |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.