
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 600:1 (typ) 20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 200 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 90/65 grade |
| Dimensiune punct | 0.248 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 18 W |
| Dimensiuni | 503.4 x 311.1 x 48 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -3/10 |
| Porturi | |
| VGA | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| Package height | 110 mm |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| Cables included | AC, VGA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Tip panel | TN |
| Luminozitate maximă | – Sub 250 cd/m2 |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Panel type | TN |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| 3D | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| TV tuner integrated | No |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5) |
| Supported video modes | 1080p |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Pixel Pitch | 0.248 x 0.248 mm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| AC (power) in | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Swivelling | No |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Viewing angle, vertical | 65° |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Bezel thickness type | Normal |
| Feet colour | Black |
| LED indicators | Power |
| Pixel frequency | 108 MHz |
| Width (with stand) | 503.4 mm |
| Depth (with stand) | 48 mm |
| Weight (with stand) | 2.7 kg |
| Width (without stand) | 503.4 mm |
| Height (without stand) | 311.1 mm |
| Package weight | 3.45 kg |
| VGA cable length | 1.2 m |
| Power cable length | 1.2 m |
| Power consumption (typical) | 18.19 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405270 |
| Height (with stand) | 311.1 mm |
| Package width | 560 mm |
| Package depth | 395 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.