
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Power consumption (typical) | 8 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC adapter included | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| Pixel Pitch | 0.179 x 0.179 mm |
| Display brightness | 220 cd/m² |
| Touch technology | Multi-touch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Luminozitate maximă | – Sub 250 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Wall mountable | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| 3D | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| USB cable length | 1.8 m |
| TV tuner integrated | No |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Exterior finish type | Gloss |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Bezel thickness type | Normal |
| Diagonala monitor | – Sub 16 inch |
| Display number of colours | 262000 colours |
| Viewable size, horizontal | 34.4 cm |
| Viewable size, vertical | 19.4 cm |
| Response time | 25 ms |
| Display brightness (typical) | 220 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1376 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Viewing angle, horizontal | 160° |
| Display diagonal (metric) | 39.5 cm |
| Tilt angle range | 15 – 30° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 8 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 389711 |
| Width (with stand) | 371.9 mm |
| Depth (with stand) | 35.5 mm |
| Height (with stand) | 232.7 mm |
| Weight (with stand) | 1.2 kg |
| Width (without stand) | 232.7 mm |
| Depth (without stand) | 35.5 mm |
| Height (without stand) | 371.9 mm |
| Weight (without stand) | 1.2 kg |
| Package width | 442 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 295 mm |
| Package weight | 1.76 kg |
| Display | IPS |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.