
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| Manual | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Pixel density | 82 ppi |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Pixel Pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| DVI port | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Power consumption (off) | 0.24 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399743 |
| Width (without stand) | 567 mm |
| Depth (without stand) | 192 mm |
| Height (without stand) | 435 mm |
| Weight (without stand) | 3.74 kg |
| Thin client installed | No |
| HDMI | Da |
| DVI | Da |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.