
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 100.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 16 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu VGA |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+15 |
| Porturi | |
| VGA | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| LED indicators | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Headphone out | No |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| AC input voltage | 120 – 230 V |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 414261 |
| Height (with stand) | 453 mm |
| Weight (with stand) | 5.2 kg |
| Cables included | HDMI, VGA |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.