
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 24″ ACER V247YABI, FHD 1920 x 1080, 16:9, 4 ms, Wide, 32W,1*VGA, 1*HDMI, VESA 100 x 100 mm, Negru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Luminozitate maximă | – Sub 250 cd/m2 |
| Power supply type | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| AC (power) in | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Response time | 4 ms |
| Weight (without stand) | 3.57 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 402226 |
| Depth (with stand) | 196 mm |
| Height (with stand) | 424 mm |
| Weight (with stand) | 4.4 kg |
| Depth (without stand) | 65 mm |
| Cables included | AC, AUX, DisplayPort, VGA |
| Producator | ACER |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.