
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 24 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 100.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 17 W (normal) 0.2 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu USB 3.0 |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+25 |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| Display Port | 1 |
| USB | 5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | WUXGA |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:10 |
| Tech-3D | Yes |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| RMS rated power | 2 W |
| Audio output | Yes |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Height adjustment | 12 cm |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 374260 |
| Weight (without stand) | 5.55 kg |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.