
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.8″ ACER SB241YABI
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Panel type | TFT |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Width (with stand) | 540 mm |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Tip panel | TN |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Pixel Pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Screen shape | Flat |
| Pixel density | 93 ppi |
| Stand included | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| Power consumption (max) | 30 W |
| VESA mounting | No |
| Feet colour | Black |
| Power consumption (average) | 20 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 436359 |
| Height (with stand) | 394.2 mm |
| Weight (with stand) | 2.67 kg |
| Height (without stand) | 316.5 mm |
| Weight (without stand) | 2.23 kg |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.