
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 34″ Samsung LC34H890WGRXEN
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
|---|---|
| HDMI version | 2.0 |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Cables included | HDMI |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | No |
| Luminozitate maximă | – Sub 250 cd/m2 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Montare VESA | Nu |
| Package weight | 11.3 kg |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Weight (with stand) | 7.9 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Quantum dot color technology | No |
| Black eQualizer function | No |
| Daisy chain | No |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Power consumption (typical) | 39 W |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Display diagonal (metric) | 86.4 cm |
| Tilt angle range | -5 – 24° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 407908 |
| Width (with stand) | 811.4 mm |
| Depth (with stand) | 298.6 mm |
| Height (with stand) | 538.9 mm |
| Width (without stand) | 811.4 mm |
| Depth (without stand) | 123.3 mm |
| Height (without stand) | 361.9 mm |
| Package width | 946 mm |
| Package depth | 459 mm |
| Package height | 270 mm |
| Samsung Magic Function | MagicBright, MagicUpscale |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.