
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.8″ HP E24 G5, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1000:1 static / 8000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x USB Type-B/ 1x HDMI 1.4/ 1x DP 1.2/ 4x USB-A 5Gbps (1 charging), Tilt: -5 to +23°; Swivel: ± 45°; Pivot rotation: ±90°; Height adjustment: 150 mm, VESA 100×100, Black & Silver, 3yw
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 2 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 62 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Vertical scan range | 50 – 75 Hz |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Height adjustment | 15 cm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| Package height | 400 mm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Depth (without stand) | 47 mm |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Package weight | 7.6 kg |
| Product colour | Silver, Black |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| Package depth | 140 mm |
| Width (with stand) | 539.4 mm |
| Width (without stand) | 539.4 mm |
| Package width | 621 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 86 kHz |
| Height (with stand) | 507 mm |
| Height (without stand) | 322.6 mm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 220 |
| Power consumption (max) | 53 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1323172 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 156 |
| Weight | 5.4 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 196786300615; (ABU) 196786300646 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786300615, 196786300646 |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.