
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
DL PRO MON 24′ P2425DE LED QHD 2560×1440
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | QHD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Product colour | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Doesn't contain | Arsenic, Mercury, PVC/BFR |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Wall mountable | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| HDCP version | 1.4 |
| Height adjustment | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Power consumption (max) | 185 W |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| Pixel density | 123 ppi |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Weight (without stand) | 3.78 kg |
| Power consumption (typical) | 16.5 W |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Depth (without stand) | 49.7 mm |
| Cables included | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-C, USB Type-C to USB Type-C |
| Package weight | 7.57 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Pixel Pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 24.x" |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 150 kHz |
| Destinat pentru | Commercial |
| Depth (with stand) | 181.5 mm |
| Non-operating altitude | 5000 – 12191 m |
| Width (with stand) | 538.7 mm |
| Height (with stand) | 496.6 mm |
| Weight (with stand) | 5.25 kg |
| Width (without stand) | 538.7 mm |
| Height (without stand) | 315.2 mm |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.