
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
ThermaltakeTR2 S 700W – Microtech LudiX – MSI Pro B660M-A WiFi DDR4 – Intel Core i5-12400f box – Inno3D RTX 3050 Twin X2 OC – RAM 16 GB DDR4 (1 x 16GB) – Microtech 512 GB NVMe 2280 – Microsoft Windows 11 + 1 mese Microsoft Xbox GamePass Ultimate
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Format desktop | Tower |
| Tip procesor | |
| Wi-Fi | Yes |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Placa video dedicata | Da |
| Memorie RAM | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Producător procesor | |
| Destinat pentru | Gaming |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Tip stocare | |
| Sistem de operare | |
| Unitate optică | |
| Model GPU | RTX 3050 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Compliance certificates | CE |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Bus type | DMI4 |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Processor threads | 12 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Audio system | High Definition Audio |
| Processor cores | 6 |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Microphone in | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Idle States | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Processor base power | 65 W |
| Chassis type | Tower |
| Placement supported | Vertical |
| Product type | PC |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Display included | No |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Home |
| Power Supply | 700 W |
| LAN controller | Realtek RTL8125B |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Width | 410 mm |
| Depth | 202 mm |
| Height | 455 mm |
| Motherboard chipset | Intel B560 |
| Audio Chip | Realtek ALC1200 |
| Processor model | i5-12400F |
| Maximum turbo power | 117 W |
| Producator | MICROTECH |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.