
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
ThermaltakeTR2 S 700W – Microtech LudiX – MSI MAG B550M MORTAR WIFI – AMD Ryzen 5 5600X box – MSI GTX 1650 D6 Aero ITX OC V1 – RAM 16 GB DDR4 (1 x 16GB) – Microtech 512 GB NVMe 2280 – Microsoft Windows 11 + 1 mese Microsoft Xbox GamePass Ultimate
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Format desktop | Tower |
| Tip procesor | |
| Wi-Fi | Yes |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Placa video dedicata | Da |
| Memorie RAM | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Producător procesor | |
| Model GPU | GTX 1650 |
| Destinat pentru | Gaming |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Tip stocare | |
| Sistem de operare | |
| Unitate optică | |
| SSD capacity | 512 GB |
| Compliance certificates | CE |
| On-board graphics card model | Not available |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Audio system | High Definition Audio |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Discrete graphics card memory | 4 GB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Line-out | Yes |
| Chassis type | Tower |
| Placement supported | Vertical |
| Product type | PC |
| Display included | No |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Line-in | Yes |
| Power Supply | 700 W |
| Discrete graphics card model | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| LAN controller | Realtek RTL8125B |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Width | 410 mm |
| Depth | 202 mm |
| Height | 455 mm |
| On-board graphics card | No |
| Audio Chip | Realtek ALC1200 |
| Processor model | 5600X |
| Processor frequency | 3.7 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache | 32 MB |
| S/PDIF out port | Yes |
| Motherboard chipset | AMD B550 |
| Producator | MICROTECH |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.