
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
8.589,91 lei (10.393,79 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Mac mini: Apple M4 Pro (CPU 12-core, GPU 16-core, Neural Engine 16-core)/24GB/512GB
| Touchscreen | |
|---|---|
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| HDMI | Da |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip display | Retina |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Greutate | Greutate: Not provided |
| Tip stocare | |
| Unitate optică | |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Sloturi memorie | N/A |
| SSD | 512GB |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem Operare Desktop PC | Mac OS |
| Memorie RAM | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | M4 Pro |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Apple M4 Pro |
| Destinat pentru | Consumer |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.