
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Desktop Workstation HP Z2 G9 Tower, Intel Core i7-12700 12-Core (2.1GHz, up to 4.9GHz, 25MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel Wi-Fi 6 AX211, Bluetooth 5.3, porturi: 10x USB Type- A/ 2x DP 1.4/ Audio Jack/ 1x RJ-45, sloturi: 1x PCIe 5 x16; 1x PCIe 3 x4 (conector x16); 1x PCIe 3 x4 (conector x4); 1x PCIe 3 x1 (conector x4); 1x M.2 2230 PCIe 3 x1 (WLAN); 3x M.2 2280 (storage), HP 320k USB Keyboard, HP Wired 320M Mouse, HD audio, Sursa 450W, Black, greutate 6.2 kg, Microsoft Windows 11 Pro 64bit, 3yw
| VGA | No |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Destinat pentru | Workstation |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | Tower |
| Country of origin | China |
| SSD capacity | 512 GB |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Bus type | DMI4 |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Bundled software | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | Yes |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor cache type | L3 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| HP segment | Business |
| Market positioning | Performance |
| Processor frequency | 2.1 GHz |
| Sustainability certificates | TCO |
| Idle States | Yes |
| Width | 356 mm |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| HP Support Assistant | Yes |
| Processor cache | 25 MB |
| Keyboard included | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Mouse included | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor threads | 20 |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Number of processors installed | 1 |
| Line-out | Yes |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| Chassis type | Tower |
| Display included | No |
| Number of speakers | 1 |
| Processor model | i7-12700 |
| Memory slots | 4x DIMM |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 6 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Line-in | Yes |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Number of 5.25 bays | 1 |
| Number of 2.5 bays | 1 |
| Product type | Workstation |
| Audio Chip | Realtek ALC3205-VA2-CG |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786446702 |
| Power Supply | 450 W |
| Depth | 169 mm |
| Height | 385 mm |
| Weight | 7.2 kg |
| Package width | 518 mm |
| Package depth | 295 mm |
| Package height | 490 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8471500000 |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | |
| Tip procesor | |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 770 |
| Tip stocare | |
| Unitate optică | |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Memorie RAM | |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Sloturi memorie | 4 |
| Model procesor | 12700 |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.