
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Optiplex All-In-One 7410, 23.8″ FHD Non-touch, FHD camera, UMA, AC adapter, WW, Not EPEAT Registered, Non-Touch LCD, 13th Gen Intel Core i5-13500T (6+8 Cores/24MB/20T/1.6GHz to 4.6GHz/35W), Intel Integrated Graphics, 8GB (1x8GB) DDR4 Non-ECC Memory, M.2 2230 256GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, No External ODD, 130 Watt Adapter, Wireless Driver, Realtek 8852BE Wi-Fi 6 2×2 (80MHz), Bluetooth 5.2, Dell Optical Mouse-MS116 – Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (English) – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet Port 10/100/1000 Mbps, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C port, 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 2 x USB 2.0 ports with Smart Power On, Audio port: 1 x universal audio port, 1 x audio line-out port, retaskable, Video port: 1 x DisplayPort++ 1.4a port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 1 x power- adapter port, Security-cable slot: 1 x security-cable slot (wedge- shaped), Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, SATA: 1 x SATA slot for 2.5-inch hard drive, Memory specifications: Memory slots: 2 x SoDIMM slots, Memory type: DDR4, Memory speed: 3200 MHz, Maximum memory configuration: 64 GB, Dimensions and weight: Height: 354.30 mm, Width: 540 mm, Depth: 57.90 mm, Weight: Minimum: 5.61 kg, Maximum: 6.32 kg, Windows 11 Pro, Natl Aca STANARD. K12 EDU only. MSFT LOE Approval req’d. English, Romanian, Slovenian, Ukrainian, 2y Partner Led Carry in Service Warranty
| Tip procesor AIO | Intel i5 |
|---|---|
| Diagonală AIO | 24" |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 256GB |
| Rezoluție AIO | 1920 x 1080 |
| Capacitate stocare AIO | 256 GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Unitate optică | |
| Memorie RAM AIO | 8 GB |
| Format Display AIO | Full HD |
| Touchscreen | |
| RAM | 8GB |
| Producator procesor AIO | Intel |
| Tip stocare AIO | SSD |
| Camera Web | Da |
| AIO-Format | Regular |
| Microsoft-OS | WIN 11P EDU |
| Sistem de operare | |
| Producator | DELL |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.