
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Prețul inițial a fost: 7.596,63 lei.6.940,33 leiPrețul curent este: 6.940,33 lei. (8.397,80 lei TVA inclus)
3 în stoc
Apple iMAC 24″ Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 8-core, GPU 8-core, Neural Engine 16-core)/16GB/256GB – Pink – INT KB (2024)
| Refresh rate | 60 Hz |
|---|---|
| Cititor amprente | Nu |
| HDMI | Nu |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Luminozitate | 400 nt |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model placa video | Apple M4 |
| Greutate | N/A |
| Touchscreen | |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placă video | |
| Webcam integrat | Da |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Ethernet (RJ-45) | Nu |
| USB Type-C | N/A |
| USB Type A | N/A |
| Producător procesor | |
| Sistem Operare AIO | Mac OS |
| Rezoluție | |
| Tip display | 4.5k |
| Producator placa video | Apple |
| Model GPU | 8 core |
| Culoare | |
| Model procesor | M4 |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | M4 |
| Diagonala display | |
| Destinat pentru | Consumer |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.