
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 27″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, AMD Ryzen™ 5 7430U (6C / 12T, 2.3 / 4.3GHz, 3MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ Graphics, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200, Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable, Up to 16GB DDR4-3200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Gigabit Ethernet connection, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, Porturi: Rear: 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI® 1.4, 1x Ethernet (RJ-45), 1x power connector, 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, White, English (UK), USB Calliope Mouse, White, Speakers: 3Wx2, Camera: 5.0MP, White, greutate 8.77 kg, dimensiuni 613.1 x 200 x 472.91 mm , 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: RoHS compliant
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Compliance certificates | RoHS |
| Card reader integrated | No |
| Product colour | White |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating altitude | 0 – 3048 m |
| Processor threads | 12 |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache | 16 MB |
| Bluetooth version | 5.1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Number of speakers | 2 |
| Operating system installed | No |
| Processor frequency | 2.3 GHz |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| AC adapter power | 90 W |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Processor model | 7430U |
| Speakers manufacturer | Harman Kardon |
| Audio Chip | Realtek ALC233 |
| Audio system | HD |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Motherboard chipset | AMD SoC |
| Keyboard language | UK English |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| RMS rated power | 3 W |
| Width (with stand) | 613.1 mm |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| Height (with stand) | 472.9 mm |
| Weight (with stand) | 8.77 kg |
| Package width | 232 mm |
| Package depth | 763 mm |
| Package height | 570 mm |
| Package weight | 11.7 kg |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rezoluție | |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placă video | |
| Webcam integrat | Da |
| USB Type A | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Culoare | |
| Producător procesor | |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Producator placa video | AMD |
| Serie placa video | Radeon |
| USB Type-C | N/A |
| Diagonala display | |
| Tip procesor | |
| Model GPU | Radeon Graphics |
| Model procesor | 7430U |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| AIO-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Destinat pentru | Consumer |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.