
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One HP Engage One PRO 23.8 inch Touch LCD FHD (1920×1080), Intel Core i5-10500E 6-Core (3.1GHz, up to 4.2GHz, 12MB), video integrat Intel UHD Graphics 630, RAM 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), SSD 256GB M.2 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, porturi: 1x audio-out; 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps; 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps (HP Sleep and Charge); 1 RJ-45, 1 M.2 2230, DIB: HP Engage One Pro 0.5m USB-C Cable Kit, Adjustable Stand, Sursa 280W, Black, greutate 6.80kg, Windows 10 IoT Enterprise, 3yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Microsoft-OS | PRO |
| Resolution | HD |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Producător procesor | |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Culoare | |
| Diagonala display | |
| Tip display | FHD |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| Tip procesor | |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Touchscreen | |
| Rezoluție | |
| Ethernet (RJ-45) | Nu |
| USB Type-C | N/A |
| USB Type A | N/A |
| Sistem Operare AIO | Windows 10 Pro |
| Webcam integrat | Nu |
| AIO-CPU | Intel-i5 |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Tip stocare | |
| Model procesor | 10500E |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.