
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One HP Engage One PRO 19.5 inch Touch LCD FHD (1920×1080), Intel Core i3-10100E 4-Core (3.2GHz, up to 3.8GHz, 6MB), video integrat Intel UHD Graphics 630, RAM 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), SSD 256GB M.2 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX201 Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2, porturi: 1x audio-out; 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps; 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps (HP Sleep and Charge); 1 RJ-45, 1 M.2 2230, Adjustable Stand, Sursa 280W, Black, greutate 5.70kg, Windows 10 IoT Enterprise, 3yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Microsoft-OS | PRO |
| Resolution | HD |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Rezoluție | |
| Tip display | FHD |
| Producător procesor | |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| Webcam integrat | Da |
| USB Type A | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Tip stocare | |
| USB Type-C | N/A |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Culoare | |
| Touchscreen | |
| Tip procesor | |
| AIO-CPU | Intel-i3 |
| AIO-Screen-Size | 19.5" |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 10100E |
| Sistem Operare AIO | Windows 10 IoT Enterprise |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.