
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One HP Engage One 145 14 inch Touch LCD FHD (1920×1080) UWVA, Intel Core i5-7300U 2-Core (2.6GHz, 3MB), video integrat Intel HD Graphics 620, RAM 8GB DDR4 2400MHz (1x8GB), SSD 256GB M.2 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, porturi: 1x cash drawer connector; 1x power connector; 1x RJ-45; 1 USB Type-C (charging); 2x serial; 4x USB 3.0; 1x Powered 24 Volt USB, 1 M.2 2230, Adjustable Stand, Sursa 120W, Black, greutate 1.33Kg, Windows 10 IoT Enterprise, 3yw
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Microsoft-OS | PRO |
| Resolution | HD |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| NVMe | Yes |
| SSD capacity | 256 GB |
| Processor cores | 2 |
| Card reader integrated | Yes |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Total storage capacity | 256 GB |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Processor manufacturer | Intel |
| Storage media | SSD |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Memory slots | 1 |
| Chassis type | All-in-One |
| Number of speakers | 1 |
| Processor frequency | 2.6 GHz |
| Number of memory slots | 2 |
| Power Supply | 120 W |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Touchscreen technology | Projected capacitive system |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Rezoluție | |
| Tip display | FHD |
| Producător procesor | |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| USB Type-C | N/A |
| Tip procesor | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Culoare | |
| Touchscreen | |
| Diagonala display | |
| USB Type A | N/A |
| Sistem Operare AIO | Windows 10 Pro |
| Webcam integrat | Nu |
| Tip stocare | |
| AIO-CPU | Intel-i5 |
| Processor threads | 4 |
| AIO-Screen-Size | 15.6” |
| Model procesor | 7300U |
| Model GPU | UHD 620 |
| Display type | LED |
| Processor model | i5-7300U |
| Processor generation | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency | 3.5 GHz |
| Processor cache | 3 MB |
| Graphics card manufacturer | Intel |
| Graphics card | HD Graphics 620 |
| Audio system | Realtek ALC3228 |
| Powered USB | Yes |
| Serial ports quantity | 2 |
| Operating system installed | Windows 10 IoT Enterprise |
| Width | 336.2 mm |
| Depth | 216.4 mm |
| Height | 17.6 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.