
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One HP EliteOne 870 G9 27 inch Touch IPS QHD (2560×1440) Anti- Glare, 250 nits, Intel Core i7-14700 20-Core (2.1GHz, up to 5.4GHz, 28MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 1TB PCIe-4×4 2280, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel BE200 Wi-fi 7 + Bluetooth 5.4, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps (charging)/1x USB Type-C 20Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1 x Dual-Mode DP 1.4/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/2280 + 2 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), SD 4 Card Reader/ Fingerprint Sensor, Adjustable Stand, HP 655 Wireless Keyboard, HP 655 Wireless Mouse, Camera Swivel 5 MP cu microfoane digitale dual-array integrate, Sursa 65W, Natural Silver, greutate 8.9Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw NBD
| Tip procesor AIO | Intel i7 |
|---|---|
| Diagonală AIO | 27" |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 1TB |
| Rezoluție AIO | 2560 x 1440 |
| Capacitate stocare AIO | 1 TB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Unitate optică | |
| Memorie RAM AIO | 16 GB |
| Format Display AIO | QHD, TOUCH |
| Touchscreen | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Producator procesor AIO | Intel |
| Tip stocare AIO | SSD |
| Camera Web | Da |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.