
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Prețul inițial a fost: 5.974,78 lei.5.019,32 leiPrețul curent este: 5.019,32 lei. (6.073,38 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
All-in-One ASUS ExpertCenter P400,P440VAK-BPC233X, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores, 16 Threads), 16GB DDR5 SO- DIMM, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microphone, Built-in speakers, 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello, 1x DC-in, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI out 1.4, 1x USB 3.2 Gen 1 Type- C, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x Kensington lock, 1x 3.5mm combo audio jack, 1x USB 2.0 Type-A, 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 cm (21.30″ x 16.38″ x 0.67″ ~ 8.27″), 06.90 kg (15.21 lbs), BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security, McAfee® 30 days free trial, Kensington Security Slot™(7x 3mm), Black, Wired black keyboard (USB), Wired optical mouse (USB), Windows 11 Pro – ASUS recommends Windows 11 Pro for business, 2 years warranty
| Capacity-SSD | 1TB |
|---|---|
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Touchscreen | |
| Producător procesor | |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| USB Type-C | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Diagonala display | |
| Rezoluție | |
| Tip display | FHD |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip stocare | |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Serie placa video | Intel |
| USB Type A | Da |
| Culoare | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 13620H |
| AIO-CPU | Intel-i7 |
| AIO-Screen-Size | 23" |
| Model GPU | N/A |
| Destinat pentru | Business |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.