
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One ASUS ExpertCenter E5, E5702WVAT-BA0110, 27.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Touch screen, Intel® Core™ i7-1360P Processor 2.2GHz(18M Cache, up to 5.0 GHz, 12 cores),Intel® Iris® Xᵉ Graphics, 16GB DDR4 SO- DIMM,512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Without HDD, Built-in array microphone, Built-in speakers,720p HD camera with IR function to support Windows Hello,1x DC-in 1x Kensington lock 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI in 1.4 1x HDMI out 2.1b 2x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type- A,1x 2-in-1 card reader SD / MMC 1x 3.5mm combo audio jack 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery,61.3 x 46.7 x 5.8 ~ 21.3 cm (24.13″ x 18.39″ x 2.28″ ~ 8.39″), 09.80 kg (21.61 lbs), BIOS Booting User Password Protection Kensington Security Slot™(7x 3mm), Black, Wired keyboard (USB), Wired optical mouse (USB),2 years warranty
| Tip procesor AIO | Intel i7 |
|---|---|
| Diagonală AIO | 27" |
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Rezoluție AIO | 1920 x 1080 |
| Capacitate stocare AIO | 512 GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Unitate optică | |
| Sistem de operare | |
| Memorie RAM AIO | 16 GB |
| Format Display AIO | Full HD |
| Touchscreen | |
| Producator procesor AIO | Intel |
| Tip stocare AIO | SSD |
| Camera Web | Da |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.