
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Ceas Smartwatch Garmin Venu 2 Black Slate GPS
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 248 g |
| Width | 45 mm |
| Master (outer) case gross weight | 8.5 kg |
| BLUETOOTH | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Touchscreen | |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Weight | 49 g |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Display technology | AMOLED |
| Rechargeable battery | Yes |
| Protection features | Water resistant |
| Depth | 45 mm |
| Height | 12 mm |
| Display diagonal | 3.3 cm (1.3) |
| Battery type | Built-in battery |
| Display | Digital |
| Dimensiune display | sub 1.5 inch |
| Forma | Rotund |
| Rezoluție | |
| Autonomie (ore) | peste 120 ore |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Sistem de operare | |
| Waterproof | Da |
| GPS | N/A |
| Culoare | |
| Display type | Digital |
| Market positioning | Sport watch |
| Band colour | Black |
| Band material | Silicone |
| Shape | Round |
| Water resistance | 5 ATM |
| Heart rate monitor | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Music control | Yes |
| Display resolution | 416 x 416 pixels |
| Battery life | 11 day(s) |
| Watch case size | 45.4 mm |
| Battery life (GPS mode) | 8 h |
| Master (outer) case length | 339 mm |
| Master (outer) case width | 327 mm |
| Master (outer) case height | 327 mm |
| Producator | GARMIN |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.