
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.05 GHz 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Adaptor USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 164.2 x 8.1 x 76.1 mm |
| Greutate | 202 g |
| SAR (W/kg) | 0.90 |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | 120 Hz |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
CONECTIVITATE
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 5 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 2 MP Depth 108 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.