
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate |
| Culoare | Violet |
| SAR (W/kg) | 0.93 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 7 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
MEMORIE
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
CONECTIVITATE
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 5 |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5020 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.