
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android Go |
| Model procesor | MediaTek Helio G36 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni | 76.75 x 9.09 x 164.9 mm |
| Greutate | 191.8 g |
| SAR (W/kg) | Corp: 0.997 W/kg Cap: 0.897 W/kg |
| An aparitie | 2023 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.5 inch |
| Tip display | LCD |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Functii display | HD+ |
MEMORIE
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
CONECTIVITATE
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Porturi | microUSB |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Wide 0.08 MP Depth |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.