
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | MediaTek Helio G36 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Senzori | Accelerometru |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76.75 x 164.9 x 9.09 mm |
| Greutate | 192 g |
| SAR (W/kg) | Corp: 0.997 W/kg Cap: 0.897 W/kg |
| Altele | Radio FM |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.52 inch |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Functii display | HD+ Dot Drop Display |
MEMORIE
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
CONECTIVITATE
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.