
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | LE A2DP 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | MediaTek Helio G35 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.3 GHz |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 77 x 9 x 164.9 mm |
| Greutate | 196 g |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.53 inch |
| Tip display | LCD IPS |
| Rezolutie (pixeli) | 1600 x 720 |
| Functii display | 269 ppi |
MEMORIE
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
CONECTIVITATE
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Depth 13 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.