
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
1.479,82 lei (1.790,58 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz |
| Continut pachet | Adaptor USB Type-C |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 181 g |
| SAR (W/kg) | 1.03 |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.