
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Model procesor | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2 GHz |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date |
| Culoare | Onyx Gray |
| Dimensiuni | 76.2 x 8 x 165.9 mm |
| Greutate | 189 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.521 W/kg Corp: 0.769 W/kg |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | FHD+ Rata de refresh 120 Hz |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
CONECTIVITATE
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 48 MP Wide 2 MP Macro 8 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Caracteristici foto/video | Mod portret Night mode |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.