
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.84 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 76.9 x 8.8 x 164.1 mm |
| Greutate | 204 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.55 W/kg Corp: 0.95 W/kg |
| An aparitie | 2021 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | HDR10+ Rata de reimprospatare de 120 Hz Corning Gorilla Glass Victus |
MEMORIE
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
CONECTIVITATE
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 8 MP Ultrawide 108 MP Wide 5 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 16 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.