
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
4.089,91 lei (4.948,79 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Single SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | Google Tensor |
| Frecventa procesor | 2.85 GHz 1.8 GHz 2.35 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 212 g |
| SAR (W/kg) | 0.55 |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3120 |
| Functii display | Always-on display HDR10+ 120 Hz |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 48 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 10.7 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus HDR |
| Blit | Da |
ALIMENTARE
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Producator | |
|---|---|
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.