
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Tableta Lenovo Tab P12 TB370FU, 12.7″ 3K (2944×1840) LTPS 400nits Anti- fingerprint, 96% DCI-P3, 60Hz, Corning® Gorilla® Glass 3, Touch, In- cell, 10-point Multi-touch, CPU: MediaTek Dimensity 7050 (8C, 2x A78 @ 2.6 GHz + 6x A55@2.0 GHz), video: Integrated Arm Mali-G68, Chipset: MediaTek SoC Platform, RAM: 4GB Soldered LPDDR4x, Expandable Memory: microSD card, supports up to 1TB (exFAT), Storage: 128GB UFS 2.2 (uMCP), WLAN + Bluetooth: Wi-Fi® 6, 11ax 2×2 + BT5.1, WWAN: None, Card Slot: microSD Card Slot, Color: Storm Grey, Case Material: Metal, Camera: Front 13.0MP / Rear 8.0MP, Microphone: 2x, Array, VoiceCall: No, Battery: Integrated 10200mAh (Typ.), Porturi: 1x USB-C® 2.0 (support data transfer and charging)/ 1x microSD card slot/ 1x Pogo pin connector (3-point), Power Adapter: 10V / 2A, Greutate: 615g, Dimensiune WxHxT: 293.37 x 190.76 x 6.9 mm with camera bump 8.42 mm, Accesorii incluse: Lenovo® Tab Pen Plus, Operating System: Android™ 13 or Later, Warranty: 2-year, Carry-in with 1-year Battery, Code EAN: 197529309100, Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 6, ErP Lot 26, RoHS compliant, Other Certifications: TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Full Care Display 3.0 Certification
| Capacity-RAM | |
|---|---|
| Voice | |
| WWAN-Data | |
| Color | |
| Fingerprint reader | Touch Style, Integrated in Power Button |
| WWAN | None |
| Case Color | Storm Grey |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.1 |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Rezoluție | |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor tableta | Altele |
| Memorie interna | 128 GB |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Sensors | Accelerometer (G) sensor |
| Vibration Motor | No support |
| Touchscreen | |
| Case Material | Metal |
| Keyboard | None |
| Pen | Pen Bundled |
| Standard Ports | 1x USB-C® 2.0 (support data transfer and charging) |
| Operating System | Android™ 13 or Later |
| Base Warranty | 2-year, Carry-in with 1-year Battery |
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 (8C, 2x A78 @2.6 GHz + 6x A55@2.0 GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G68 |
| Memory | 4GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 128GB UFS 2.2 (uMCP) |
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Storage Support | 128GB uMCP (UFS-Based MCP, UFS 2.2) |
| Speakers | Quad JBL® speakers, sound by JBL, 1W x4, optimized with Dolby Atmos® |
| Camera | |
| VoiceCall | No |
| Battery | Integrated 10200mAh (Typ.) |
| Power Adapter | 10V / 2A |
| Dimensions (WxDxH) | 293.37 x 190.76 x 6.9 mm with camera bump 8.42 mm (11.55 x 7.51 x 0.27 – 0.33 inches) |
| Weight | Around 615 g (1.36 lbs) |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Display | 12.7 3K (2944×1840) LTPS 400nits Anti-fingerprint, 96% DCI-P3, 60Hz, Corning® Gorilla® Glass 3, Touch |
| Bundled Accessories | Lenovo® Tab Pen Plus |
| Diagonala tableta | 12.1 – 14 inch |
| Model procesor | N/A |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.