
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Tableta Lenovo Tab M11 TB330XU, 11″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti- fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch, In-cell, 10-point Multi-touch, CPU: MediaTek Helio G88 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz), video: Integrated ARM Mali-G52 MC2 GPU, Chipset: MediaTek SoC Platform, RAM: 8GB Soldered LPDDR4x, Expandable Memory: microSD card, supports up to 1TB (exFAT), Storage: 128GB eMMC 5.1, WLAN + Bluetooth: 11ac 1×1 + BT5.1, WWAN: 4G LTE, Card Slot: Nano-SIM & microSD Card Slot, Color: Luna Grey, Case Material: Metal, Camera: Front 8.0MP / Rear 8.0MP, Microphone: Mono, VoiceCall: Yes, Battery: Integrated 7040mAh (Typ.), Porturi: 1x USB-C® 2.0 (support data transfer and charging)/ 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)/ 1x Card slot, Power Adapter: , Greutate: 465g, Dimensiune WxHxT: 255.26 x 166.31 x 7.15 mm, Accesorii incluse: Folio Case + Lenovo® Tab Pen, Operating System: Android™ 13 or Later, Warranty: 2-year, Carry-in with 1-year Battery, Code EAN: 197531856036, Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0 (only available for TB330FU), ErP Lot 6, ErP Lot 26, RoHS compliant, Other Certifications: TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution)
| CPU-Type | |
|---|---|
| IPS-Screen | |
| Voice | |
| WWAN-Data | |
| Color | |
| OS-Type | Android |
| Internal-Storage | 128GB |
| Screen | 11" |
| Capacity-RAM | |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Case Color | Luna Grey |
| Memorie RAM | |
| Sistem de operare | |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Processor | MediaTek Helio G88 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G52 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 128GB eMMC 5.1 |
| Card Reader | Nano-SIM & microSD Card Slot |
| Storage Support | 128GB eMMC 5.1 on systemboard |
| Microphone | Mono |
| Camera | |
| VoiceCall | Voice Call |
| Sensors | Accelerometer (G) sensor |
| Vibration Motor | No support |
| Power Adapter | None |
| Touchscreen | |
| Case Material | Metal |
| Keyboard | None |
| Pen | Pen Bundled |
| Dimensions (WxDxH) | 255.26 x 166.31 x 7.15 mm (10.05 x 6.55 x 0.28 inches) |
| Weight | Around 465 g (1.03 lbs) |
| WWAN | 4G LTE |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo + A-GPS |
| Standard Ports | 1x USB-C® 2.0 (support data transfer and charging) |
| Dust and Water Resistant | IP52 |
| Display | 11 WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Operating System | Android™ 13 or Later |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 5, 802.11ac 1×1 + BT5.1 |
| Base Warranty | 2-year, Carry-in with 1-year Battery |
| Bundled Accessories | Folio Case + Lenovo® Tab Pen |
| Memorie interna | 128 GB |
| Tip procesor tableta | Altele |
| Diagonala tableta | 11" |
| Green Certifications | ErP Lot 6/26 |
| Model procesor | Helio G88 |
| Speakers | 4 speakers, optimized with Dolby Atmos® |
| Battery | 7040mAh (Typical) |
| Rezoluție | |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.