
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Samsung TAB S9+ FE X610 WIFI 12.4″ 8GB 128GB Gray (incl. Pen)
| Audio system | Dolby Atmos |
|---|---|
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Card reader integrated | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Processor cores | 8 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| AC adapter power | 45 W |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Memorie RAM | |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Rezoluție | |
| Rear camera type | Dual camera |
| Auto focus | Yes |
| Panorama | Yes |
| Video recording | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Front camera aperture number | 2.4 |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Form factor | Slate |
| Device type | Mobile tablet |
| Face recognition | Yes |
| Battery included | Yes |
| Display brightness | 600 cd/m² |
| Position location | Yes |
| Assisted GPS (A-GPS) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Sistem de operare | |
| Panel type | TFT |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Tip procesor tableta | Altele |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Memorie interna | 128 GB |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Display technology | LCD |
| Resolution at capture speed | 3840×2160@30fps |
| Stylus pen | Yes |
| HD type | WQXGA |
| Front camera field of view (FOV) angle | 120° |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Operating system installed | Android 13 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Display diagonal | 31.5 cm (12.4) |
| Pixel density | 244 ppi |
| Processor manufacturer | Samsung |
| Processor family | Samsung Exynos |
| Processor model | 1380 |
| Rear camera aperture number | 1.9 |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 75° |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120° |
| Digital zoom | 4x |
| Battery capacity | 10090 mAh |
| Battery recharge time | 1.55 h |
| Width | 285.4 mm |
| Depth | 6.5 mm |
| Height | 185.4 mm |
| Weight | 627 g |
| Diagonala tableta | 12.1 – 14 inch |
| Model procesor | 1380 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.