
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Samsung TAB S9 FE X516 5G&WIFI 10.9″ 6GB 128GB Silver (incl.Pen)
| Housing material | Aluminium |
|---|---|
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Height | 165.8 mm |
| Card reader integrated | Yes |
| Protection features | Dust resistant, Water resistant |
| Processor cores | 8 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Continuous video playback time | 18 h |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Mobile network connection | Yes |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Electronic compass | Yes |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Auto focus | Yes |
| Video recording | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Form factor | Slate |
| Device type | Mobile tablet |
| Battery included | Yes |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Mobile network generation | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Voice call | Yes |
| Video call | Yes |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Rezoluție | |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Display diagonal | 27.7 cm (10.9) |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Sistem de operare | |
| Panel type | TFT |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Tip procesor tableta | Altele |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Built-in stylus pen storage | Yes |
| Memorie interna | 128 GB |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Dual SIM support | Yes |
| Memorie RAM | |
| Internal memory | 6 GB |
| Browsing time (Wi-Fi) | 16 h |
| Browsing time (4G) | 16 h |
| Stylus pen | Yes |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Width | 254.3 mm |
| 3G standards | UMTS |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G bands supported | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Headphone connectivity | Bluetooth / USB-C |
| Orientation sensor | Yes |
| Processor manufacturer | Samsung |
| Processor family | Samsung Exynos |
| Processor model | 1380 |
| User memory | 99.9 GB |
| Depth | 6.5 mm |
| Display resolution | 2304 x 1440 pixels |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Continuous audio playback time | 113 h |
| Weight | 524 g |
| Diagonala tableta | 10.1 – 12 inch |
| Model procesor | 1380 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.