
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Samsung TAB S6 LITE (2024) P620 WIFI 10.4″ 4GB 128GB Gray (incl. Pen)
| Depth | 7 mm |
|---|---|
| Audio system | Dolby Atmos |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Card reader integrated | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Processor cores | 8 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Auto focus | Yes |
| Video recording | Yes |
| Form factor | Slate |
| Device type | Mobile tablet |
| Battery included | Yes |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Rezoluție | |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Rear camera type | Single camera |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Memorie RAM | |
| Culoare | |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor tableta | Samsung |
| Panel type | TFT |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Display diagonal | 26.4 cm (10.4) |
| Display resolution | 2000 x 1200 pixels |
| Processor boost frequency | 2.4 GHz |
| Speakers manufacturer | AKG |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5mm / Bluetooth |
| Built-in stylus pen storage | Yes |
| Battery capacity | 7040 mAh |
| Continuous video playback time | 14 h |
| Browsing time (Wi-Fi) | 13 h |
| Width | 154.3 mm |
| Height | 244.5 mm |
| Weight | 465 g |
| Memorie interna | 128 GB |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Model procesor | i5-1235U |
| User memory | 111.8 GB |
| Diagonala tableta | 10.1 – 12 inch |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.